czwartek, 19 lipca 2012

Jedzenie w Usa ceny

Stany Stanami ale trzeba coś jeść ,dzisiaj dzień wolny więc się wyspałam, pozałatwiałyśmy sprawy i wybrałyśmy się na zakupy.

W planie zupa krem kalafiorowy oraz zapiekanka ryżowa z racji tego że nie jestem mistrzynią w gotowaniu wspierałam się przepisem Magdy

http://gotuj.skutecznie.tv/2012/07/najprostsza-zapiekanka-ryzowa/

oto co zakupiłyśmy






pieczywo temat rzeka... zakupione bułki  1.99 $ chleb 12 ziaren 2.75$
  śmietana 1.25$ philadelphia serek poprostu pychota 2.75 $
  pomidorek na kanapkę 0.48$ papryka 1.05$ chipsy  1.89$ mrożone brokuły 1.5$
 kalafior 5.76$  cytryna 0.89$     mielone 3.65$



Ceny różne najdroższe warzywa owoce, ale nie będę z nich rezygnować. Jeśli patrzysz co kupujesz i dbasz o zdrowie to rachunek będzie spory.

Pozdrawiam :)

piątek, 13 lipca 2012


Wycieczka nad jedno z jezior w Eagle River :P


                                     
                                 



sukienka- sh
bransoletki- pamida, house, prezent
bezrękawnik jeans- sh


wtorek, 10 lipca 2012

Nim się obejrzałam a minęły już 3 tygodnie od kiedy jestem w Eagle River

z tej okazji wrzucam krótki filmik podsumowujący pierwszy tydzień mojego pobytu



Już niebawem kilka ciekawostek odnośnie tego miasteczka :)