czwartek, 19 lipca 2012

Jedzenie w Usa ceny

Stany Stanami ale trzeba coś jeść ,dzisiaj dzień wolny więc się wyspałam, pozałatwiałyśmy sprawy i wybrałyśmy się na zakupy.

W planie zupa krem kalafiorowy oraz zapiekanka ryżowa z racji tego że nie jestem mistrzynią w gotowaniu wspierałam się przepisem Magdy

http://gotuj.skutecznie.tv/2012/07/najprostsza-zapiekanka-ryzowa/

oto co zakupiłyśmy






pieczywo temat rzeka... zakupione bułki  1.99 $ chleb 12 ziaren 2.75$
  śmietana 1.25$ philadelphia serek poprostu pychota 2.75 $
  pomidorek na kanapkę 0.48$ papryka 1.05$ chipsy  1.89$ mrożone brokuły 1.5$
 kalafior 5.76$  cytryna 0.89$     mielone 3.65$



Ceny różne najdroższe warzywa owoce, ale nie będę z nich rezygnować. Jeśli patrzysz co kupujesz i dbasz o zdrowie to rachunek będzie spory.

Pozdrawiam :)

1 komentarz:

  1. Hey, check out my blog www.nessa-mae.blogspot.co.uk , I post random posts, including fashion, tv, music etc and I ALWAYS follow back, so follow me 

    OdpowiedzUsuń