poniedziałek, 6 stycznia 2014

Reebok Real Flex run nigdy więcej! - sportowa oferta Lidla

W marcu 2013 kupiłam swoje pierwsze buty sportowe przeznaczone typowo do zajęć fitness były to Reebok Real Flex run na początku byłam nimi zachwycona - miękkie, wygodne, nie czułam ich w ogóle na nogach cudo i w dodatku cena nie była z kosmosu 199zł. Niestety po dwóch może trzech miesiącach buty zaczęły się rozklejać wygląda to tak :/

Mijały miesiące i dni i poza tą wadą nie było nic niepokojącego aż do końca Grudnia. Gdy wybrałam się na siłownie -  biegam sobie biegam i czuje że mnie coś kłuje zdejmuje buta a tak co?  plastik  który przebił się przez materiał !! masakra i po biegane.....Buty były użytkowane zazwyczaj w domu biegałam w nich na zewnątrz 4 razy ehhh nie chce mi się walczyć z firmą bo pamiętam jak kiedyś tato oddawał buty to reklamacji nie uznali kilkukrotnie ponieważ uwaga buty były użytkowane nieprawidłowo.
Zastawiałam się nad inna opcją po prostu pójść i kupić nowe bo te i tak naprawie sobie sama a drugie będę miała  na zewnątrz lecz wydanie ponownie kilku stówek nie jest mi obecnie na rękę  śledząc blog Magdy  który możecie zajrzeć  tu  natrafiłam na świeżego posta odnośnie nowej kolekcji w Lidlu która wchodzi jutro i w ofercie są też buty.
Jeśli rzucą coś na małą stopę wezmę i wypróbuje a może okażą się lepsze od reeboka :)


A czy wy zakupiłyście coś z kolekcji sportowych z dyskontów ? Jeśli tak to czy  jesteście zadowolone

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz