poniedziałek, 2 czerwca 2014

Marzenia się spełnia !!!

 Tańczę już od tylu lat że nie sama nie wiem kiedy to się zaczęło ... raz było lepiej raz gorzej wiadomo,  kilka lat temu kiedy moi znajomi już nie brali udziału tak czynnie w zajęciach bo stali już po tej drugiej stronie ,też chciałam to robić, jednak brakowało mi wiary w siebie, motywacji powtarzałam sobie nie dam rady no co ty mała nie ma opcji.....

Zawsze to we mnie gdzieś siedziało, to było marzenie które sama w sobie hamowałam, w zeszłym roku się przemogłam poszłam do mojego ziomala i poprosiłam o pomoc bo chce zacząć...
 jeździłam z nim na jego zajęcia chłonęłam to co widziałam, to jak prowadził zajęcia, jak podchodził do dzieci, prowadziłam rozgrzewki powoli się wdrażałam.


Nie tak dawno temu usłyszałam od mojej kumpeli takie słowa: no ciesze się mała że w końcu się przemogłaś będę miała komu dawać zastępstwa!!
miód na serce.

Dziś nie mam jeszcze swojej grupy ale prowadzę zastępstwa i ciesze się z każdego, to coś niesamowitego.

Dziękuje kochanym ziomalom za pomoc i wsparcie dużo wam zawdzięczam.


Nigdy się nie poddawajcie i brnijcie w to co kochacie małymi kroczkami do celu!!                                               A   TUTAJ filmik motywacyjny obudź swoją karierę2 komentarze:

 1. Gratuluję, fajnie, że Twoja pasja rozwija się w takim kierunku :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Mes pateikti vaistus nuo įvairių sveikatos sutrikimams gydyti,, naudojant narkotikų, kad yra jau pateiktą su grūdų gali gydyti ligą visiškai.

  Obat Epilepsi

  Obat Jantung Bocor Anak

  Obat Lipoma

  Obat Gerd

  OdpowiedzUsuń